0

Košík je prázdny

Vyberte stranu

Uvádzame 6 príkladov spokojných rodičov, ktorí vyskúšali vizuálnu techniku učenia a opísali nám vlastnú skúsenosť s kartičkami Abecedy TROCHA INAK:

Andrea: Dobrý deň, tieto kartičky sú zázrak, moje deti 4r a dokonca aj mladší 2r už poznajú celú abecedu! Je to neskutočné , pamätajú si každé písmenko. Niekedy vykríknu aj celé slovo – hlavne „Námorník“, keď uvidia niekde vidia písmenko N ?
Keď som ich ukázala prvýkrát staršiemu, len to tak preletel za 5 min, a utekal k autíčkam, ja  som to brala, ako zoznámenie sa a neverila som, že niečo aj zachytil. Ale odrazu na druhý deň mi všade ukazoval písmenka U, O,  A … neverila som tomu, dokonalá pomôcka.
A veľmi sa teším, že ste prišli aj s číslami. Ďakujem Vám za takúto úžasnú prácu!

Mischella81: Naša 3-ročná dcéra je momentálne posadnutá abecedou a tieto kartičky miluje.

Lucia: Ďakujeme za kartičky. Synček veľmi rýchlo pochopil princíp a za dva dni rozozná oveľa viac písmenok ako predtým. Sme veľmi spokojní aj s rýchlosťou dodania. Odporúčam.

Veronika: Veľmi sme spokojní. Dcérka (5 ročná) má motiváciu učiť sa písmenka po novom a ľahšie sú pre ňu na zapamätanie. Pri samotnom písmene, ktoré si napísala zvlášť na papier a zviazala ich ako malú knižku, … čítava si to, najskôr vysloví daný obrázok, čo si zapamätala a potom sa hneď dopracuje k samotnému písmenu, čo je veeeeľká pomôcka. A to s kartičkami pracovala zatiaľ len raz ?

Miroslava: Krásne a logicky spracované kartičky pre detičky. Jedna z mojich najlepších investícií do edukačných „hračiek“. Rada odporúčam túto peknú myšlienku ďalej.

Veronika: Celkom dlho som premýšľala, či kartičky kúpiť. Zaujali ma hneď, ako som ich videla a dumala som či áno či nie a mala som ich kúpiť skôr. Hádam sa ešte ani nestalo, aby dcéra tak túžila si niečo čítať, hoci čítame denne. Za dva dni už vedela identifikovať všetky písmenka. Táto mimoriadne hravá, poučná forma je určite to, z čoho bude mať radosť nielen dieťa, ale aj vy. Skvelý nápad, naozaj odporúčam. Jedna známa ich hneď u vás objednala, keď som jej ich takto ,,spropagovala”.

Efektívnosť a kvalitu našich produktov už vyskúšali tisíce spokojných rodičov a učiteľov  

Naučiť sa abecedu je jednoduché, keď viete ako