0

Košík je prázdny

Vyberte stranu

Recenzie

Pozrite si, čo o nás píšu iní

Super spracované. Či už po vizuálnej alebo náučnej stránke. Písmenka sú ľahko zapamätateľné a na druhej strane aj milé básne k danému obrázku 🙂

Soňa

Fantastická pomôcka (edukačná maľovanka TROCHA INAK). Naša 5,5 ročná slečna sa na tom naučila kompletnú abecedu a čísla.
Odporúčam nielen ako edukačnú pomôcku, lebo vďaka tomu teraz číta, ale rada si k tomu sadla a vymaľovala aj dve tri písmená naraz, čiže na vyplnenie daždivého dopoludnia to bolo super.

Mirka

My už rozmotávame jazýček 🙂 , za mňa super pomôcka (Logopédia TROCHA INAK).

Iwana

Edukačné nálepky TROCHA INAK využívame pri poznávaní písmen z knihy na lepšie pochopenie a zapamätanie si písmen. Vnuk rád nalepuje a tým zapája zrak, sluch i jemnú motoriku, čím dochádza k lepšiemu pochopeniu a osvojeniu si písmen.

Júlia

Skvelé edukačné nálepky, ktoré nám pomohli rozoznávať začiatočné písmenká v slovách. Určite ich odporúčam!

Katarína

Logopédia TROCHA INAK. Veľmi dobrá knižka s kartičkami a návodom, ako deti správne učiť vyslovovať jednotlivé písmenká. Vďaka ilustráciám a básničkám pútavá pre deti. Odporúčam.

Jana

Výborná voľba pri prvom zoznamovaní sa s písmenami. Na tejto knihe sa mi páči úplne všetko. Nápad, výtvarné spracovanie aj básničky. Páči sa mi, že kniha je oproti kartičkám rozšírená o písmená s mäkčeňom a aj o čísla 1-10. Môže poslúžiť aj ako vhodný darček.

Andrea

Necelý jeden a pol roka a výsledok Vašej techniky? 4,5 ročné dieťa píše, číta, skladá slová a najviac rozčuľuje matku pri jedení písmenkových cestovín v polievke – lebo obed tak trvá hodinu :). Píšem len, že fakt GOOD JOB!

Anežka

Ďakujem za také úžasné a náučné pomôcky pre detičky.

Simona

U nás Vaše kartičky používame skoro každý deň. Viki vďaka nim píše už i sama na papier písmenka. Vďaka patrí Vám, že ste vymysleli skvelú vzdelávaciu techniku.

Iva

Ďakujem Vám za tak skvelú pomôcku, už dlho je súčasťou našich tréningov.

Veronika

Tieto kartičky sú zázrak. Moje deti (4 r.) a dokonca aj mladší (2 r.) už poznajú celú abecedu! Je to neskutočné, pamätajú si každé písmenko. Niekedy vykríknu aj celé slovo – hlavne „námorník“, keď niekde vidia písmeno N 🙂
Keď som ich ukázala prvýkrát staršiemu, len to tak preletel za päť minút a utekal k autíčkam, ja som to brala, ako zoznámenie sa a neverila som, že niečo aj zachytil. Ale odrazu na druhý deň mi všade ukazoval písmenka U, O a A. Neverila som tomu. Dokonalá pomôcka! A veľmi sa teším, že ste prišli aj s číslami. Ďakujem vám za takúto úžasnú prácu.

Andrea

Zaujala Vás naša tvorba?

Prihláste sa na odber
a dozviete sa o nových
produktoch a ich využití
medzi prvými.