0

Košík je prázdny

Vyberte stranu

Recenzie

Pozrite si, čo o nás píšu iní

Je to premyslené, výborne vypracované! Skvelá pomôcka👍

Timea

Môj dvojročný syn pomocou vašich kartičiek už pozná všetky písmenká.

❤️
🙏🏻

Michaela

Aj my máme doma – a teda môj malý v 4 rokoch už poznal všetky písmenka. Obrázky sú krásne a naozaj super ❤️

Zuzka K. F.

Super spracované. Či už po vizuálnej alebo náučnej stránke. Písmenka sú ľahko zapamätateľné a na druhej strane aj milé básne k danému obrázku 🙂

Soňa

Fantastická pomôcka (edukačná maľovanka TROCHA INAK). Naša 5,5 ročná slečna sa na tom naučila kompletnú abecedu a čísla.
Odporúčam nielen ako edukačnú pomôcku, lebo vďaka tomu teraz číta, ale rada si k tomu sadla a vymaľovala aj dve tri písmená naraz, čiže na vyplnenie daždivého dopoludnia to bolo super.

Mirka

My už rozmotávame jazýček 🙂 , za mňa super pomôcka (Logopédia TROCHA INAK).

Iwana

Edukačné nálepky TROCHA INAK využívame pri poznávaní písmen z knihy na lepšie pochopenie a zapamätanie si písmen. Vnuk rád nalepuje a tým zapája zrak, sluch i jemnú motoriku, čím dochádza k lepšiemu pochopeniu a osvojeniu si písmen.

Júlia

Skvelé edukačné nálepky, ktoré nám pomohli rozoznávať začiatočné písmenká v slovách. Určite ich odporúčam!

Katarína

Logopédia TROCHA INAK. Veľmi dobrá knižka s kartičkami a návodom, ako deti správne učiť vyslovovať jednotlivé písmenká. Vďaka ilustráciám a básničkám pútavá pre deti. Odporúčam.

Jana

Výborná voľba pri prvom zoznamovaní sa s písmenami. Na tejto knihe sa mi páči úplne všetko. Nápad, výtvarné spracovanie aj básničky. Páči sa mi, že kniha je oproti kartičkám rozšírená o písmená s mäkčeňom a aj o čísla 1-10. Môže poslúžiť aj ako vhodný darček.

Andrea

Necelý jeden a pol roka a výsledok Vašej techniky? 4,5 ročné dieťa píše, číta, skladá slová a najviac rozčuľuje matku pri jedení písmenkových cestovín v polievke – lebo obed tak trvá hodinu :). Píšem len, že fakt GOOD JOB!

Anežka

Ďakujem za také úžasné a náučné pomôcky pre detičky.

Simona

Zaujala Vás naša tvorba?

Prihláste sa na odber
a dozviete sa o nových
produktoch a ich využití
medzi prvými.